Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen

Wedstrijdwijzigingen en/of afgelastingen:

 

Indeling en trainingsschema

Indeling jeugdteams
Update 15-08-2018

Indeling senioren
Update 07-06-2018

Trainers / leiders en Trainingsschema

Update 20-08-2018

V.V. Irene 1, 5e Klasse C:
Update 14-08-2018

 

Sponsors / Adverteerders

 • Caravanstalling
 • Toelen & Partners
 • Kloosterzicht
 • Geerts Adviesgroep 1
 • Bakkerij van Vreede
 • Gaakeer 1
 • Bartje pomp
 • Assurantiebedrijf Klomp B.V.
 • Robert Verhagen
 • Michiel de Bakker
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Lambertje
 • De Doolhof
 • Schutsboom
 • van Dongen IT
 • Coen van Buuren
 • Mari Verhagen
 • De Schuif
 • De Wit
 • Stukbouw

Kledinglijn V.V. Irene

Gemonde kleurt rood en wit. Fantastisch om te zien dat de kledinglijn van V.V. Irene zo goed ontvangen wordt. Ook bestellen? Klik hier voor het bestelformulier en hier voor de specifieke wasvoorschriften (bestelling, bij Hans Mornout, graag contant betalen).

 

Agenda (onder voorbehoud van wijzigingen)

Kaarten 2018-2019:

Vrijdag 18 januari 2019

Vrijdag 1 februari 2019

Aanvang 19.30 uur

Kantine v.v. Irene

Filmavond jeugd t/m JO11:

Vrijdag 25 januari 2019

Aanvang 19.00 uur

Kantine v.v. Irene

1e Gimmense HAP & STAP avond:

Zaterdag 02 februari 2019

Aanvang 18.30 uur

Kantine v.v. Irene

Toernooien, beker- en oefenwedstrijden

Beker-wedstrijden;

www.voetbal.nl

 

 

V.V. Irene op Twitter

Irene moest afgelopen zondag naar Drunen voor de wedstrijd tegen Fc Drunen. Bij winst zou Irene definitief weg zijn van de onderste plaatsen in de stand. De wedstrijd begon 45 minuten later doordat de scheidsrechter, die verder een prima wedstrijd floot, te laat was.

Al vrij snel in de wedstrijd was duidelijk dat Fc Drunen maar één strijdplan had, op de counter of de lange bal op hun snelle spitsten. Het was dan ook Irene dat het spel moest maken en hierbij een aantal aardige kansen creëerde maar niet wist te benutten. Zoals dan zo vaak krijg je de doelpunten tegen waarbij gezegd moet worden dat Irene hierbij erg slap verdedigde. In de 28e minuut mocht de spits van Drunen vrij het strafschopgebied in lopen en wist hij met een simpele beweging zich vrij te spelen en in de verre hoek te scoren. In de 36e minuut mocht een middenvelder van Drunen vrij doorlopen en wist met een mooie lob Patrick te verschalken en in de 43e minuut kon de spits van Drunen een voorzet geheel vrijstaand inkoppen.

Na wat omzettingen in de rust stond Irene beter en was het nagenoeg de gehele tweede helft de betere ploeg waarbij het wederom enkele goede kansen wist te creëren maar niet wist te benutten. Alleen een penalty in de 86e minuut, na een overtreding op Mark van Grinsven, leverde een doelpunt op, Owen van Lith schoot deze binnen. Al met al een teleurstellende middag die Irene wederom geen punten opleverde.

Volgende week om 14.30 uur thuis tegen Gloria UC.  

Hoofdsponsors

 • Assurantiekantoor Klomp
 • 123Floorrent
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • De Wit Schijndel
 • Vogels
 • Tankstation Schellekens
 • Geerts adviesbureau

Vacatures

Vacatures jeugd:

- Wedstrijd-coördinator:

Trainer(s)/Leider(s) voor de JO19

- Trainer(s)/Leider(s) voor de JO17
- Trainer(s)/leider(s) voor de JO15

- Trainer(s)/Leider(s) voor de JO10 

- Trainer(s)/Leider(s) voor de JO9
- Scheidsrechters

 Vacatures overig

- Vrijwilliger bestuurskamer
- Voorzitter Sponsorcommissie

- Trainer lagere elftallen

Interesse of meer informatie? Neem contact op met Marc Habraken via 06-54941799 of m.habraken@vvirene.nl

Programma senioren

Competitie-indeling Seizoen 2018-2019:

www.voetbal.nl

 

 

Programma jeugd

Competitie-indeling Seizoen 2018-2019:

www.voetbal.nl

 

V.V. Irene op Facebook

Inschrijven Nieuwsbrief