Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen

Wedstrijdwijzigingen, afgelastingen en mededelingen:

 

Indeling en trainingsschema

Indeling jeugdteams
Update 08-09-2019 (NIEUW)

Indeling senioren
Update 15-07-2019 (NIEUW)

Trainers / leiders en Trainingsschema

Update 08-09-2019 (NIEUW)

V.V. Irene 1, 5e Klasse E:
Update 06-08-2019

 

Sponsors / Adverteerders

 • De Doolhof
 • Gaakeer 1
 • De Schuif
 • De Wit
 • Robert Verhagen
 • Schutsboom
 • Bakkerij van Vreede
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • SB Trans
 • Bartje pomp
 • van Dongen IT
 • Vogels Avontuurlijk spelen
 • Lambertje
 • Stukbouw
 • Caravanstalling
 • Mari Verhagen
 • Coen van Buuren
 • Kloosterzicht
 • Toelen & Partners
 • Geerts Adviesgroep 1

Kledinglijn V.V. Irene

Gemonde kleurt rood en wit. Fantastisch om te zien dat de kledinglijn van V.V. Irene zo goed ontvangen wordt. Ook bestellen? Klik hier voor het bestelformulier en hier voor de specifieke wasvoorschriften (bestelling, bij Hans Mornout, graag contant betalen).

 

Agenda (onder voorbehoud van wijzigingen)

Rikken en Jokeren 2019-2020

Vrijdag 18 oktober 2019

Vrijdag 01 november 2019

Vrijdag 15 november 2019

Vrijdag 29 november 2019

13 december 2019

Aanvang: 20:00 uur

Kantine v.v. Irene

 

Toernooien, beker- en oefenwedstrijden

V.V. Irene op Twitter

De voorbereiding op dit seizoen was best lastig. Er moesten een aantal belangrijke knopen gehakt worden met betrekking tot de indeling (JO 19 wel / niet vervroegd door naar de senioren, hebben we wel of geen JO 19 over, het indelen van de senioren teams) en bleek het erg lastig om bij alle teams voldoende leiders en trainers te krijgen. Gelukkig is dit laatste toch weer redelijk op zijn pootjes terecht gekomen, met dank aan inzet van ( vaak dezelfde) vrijwilligers.

En bij het woord vrijwilligers wil ik graag wat langer stil staan. Op de vrijwilligersavond is nogmaals benadrukt dat geen enkele vereniging, en dus ook VV Irene niet , kan bestaan zonder vrijwilligers.

Vrijwilligers doen hun werk voor Irene vrijwillig maar niet vrijblijvend. Je opgeven als vrijwilliger betekent dat dit tijd kost. Iedere vrijwilliger vult dat op zijn of haar manier in en ongetwijfeld zullen hierbij ook wel is ooit dingen fout gaan of heeft een vrijwilliger soms net even te weinig tijd. En vrijwilligers moeten soms keuzes maken die niet voor iedereen even leuk zijn.

Een vrijwilliger mag ook aangesproken worden op zijn taken en verantwoordelijkheden, want zoals gezegd het is niet geheel vrijblijvend.

Wel mis ik te laatste tijd nog wel eens respect voor de vrijwilliger (en voor elkaar). Een vrijwilliger stopt vaak veel vrije tijd in onze vereniging en dat doet hij/zij niet om iedere dag schouderklopjes of complimenten te krijgen . Wel mag de vrijwilliger met iets meer respect behandeld worden. Respect kan op vele manieren maar om een paar simpele dingen te noemen:

 • Probeer zoveel als mogelijk op de trainingen aanwezig te zijn; het is voor iedereen leuker om met je volledig team te trainen, zeker ook voor de trainer (er wordt wel heel makkelijk afgemeld);
 • Ga zuinig om met kleding, tassen etc die je van de club ter beschikking krijgt en lever dat aan het einde van het jaar weer in als daarom gevraagd wordt;
 • Als je een keer niet kunt rijden bij uitwedstrijden van je kinderen zorg dan tijdig voor een vervanger zodat niet altijd dezelfde ouders moeten rijden;
 • Ben zuinig op de materialen (ballen);
 • Enzovoort

Tenslotte zijn er nooit genoeg vrijwilligers. Op dit moment zijn er bijvoorbeeld vacatures in zowel het bestuur en de jeugdcommissie reden waardoor er teveel taken op te weinig schouders terecht komen en we teveel bezig zijn met brandjes blussen in plaats van structureel zaken oplossen. Dus voel je je geroepen om deze vacatures in te vullen ? Je bent van harte welkom !

Als laatste wens ik iedereen dit voetbaljaar veel plezier

en succes !

 

Namens het bestuur,

Marc Habraken

Hoofdsponsors

 • Geerts adviesbureau
 • De Wit Schijndel
 • Tankstation Schellekens
 • Vogels Avontuurlijk spelen
 • Vogels
 • 123Floorrent
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Assurantiekantoor Klomp

Vacatures

VACATURES BESTUUR

Beste leden,

Zoals bekend stopt Johan Vorstenbosch na dit seizoen als voorzitter (na 12 jaar). Verder is er in het bestuur behoefte aan iemand die zich bezig wil gaan houden met alles op het gebied van sponsoring. Deze vacature staat ook al langer op de site.

Tot op heden hebben zich er nog geen kandidaten gemeld voor beide vacatures. Daarom nogmaals een dringende oproep aan iedereen om deze vacatures met elkaar in te vullen.

Voor vragen over de invulling van het voorzitterschap kun je contact opnemen met Johan Vorstenbosch en voor de vacature sponsorcommissie in het bestuur kun je contact opnemen met Koen van Esch.

Johan Vorstenbosch,

06-51585615 of j.vorstenbosch@vvirene.nl.

Koen van Esch,

06-15355379 of k.vanesch@vvirene.nl.

Programma senioren

Competitie-indeling Seizoen 2019-2020:

www.voetbal.nl

 

 

Programma jeugd

Competitie-indeling Seizoen 2019-2020:

www.voetbal.nl

 

V.V. Irene op Facebook

Inschrijven Nieuwsbrief