Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen

Wedstrijdwijzigingen en/of afgelastingen:

 

Indeling en trainingsschema

Indeling jeugdteams
Update 10-07-2019 (NIEUW)

Indeling senioren
Update 15-07-2019 (NIEUW)

Trainers / leiders en Trainingsschema

Update 20-08-2018

V.V. Irene 1, 5e Klasse C:
Update 14-08-2018

 

Sponsors / Adverteerders

 • Mari Verhagen
 • Coen van Buuren
 • Gaakeer 1
 • Robert Verhagen
 • De Wit
 • Schutsboom
 • Caravanstalling
 • Vogels Avontuurlijk spelen
 • Stukbouw
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Lambertje
 • Bakkerij van Vreede
 • Vogels groen
 • Bartje pomp
 • Toelen & Partners
 • De Doolhof
 • Michiel de Bakker
 • van Dongen IT
 • Assurantiebedrijf Klomp B.V.
 • De Schuif

Kledinglijn V.V. Irene

Gemonde kleurt rood en wit. Fantastisch om te zien dat de kledinglijn van V.V. Irene zo goed ontvangen wordt. Ook bestellen? Klik hier voor het bestelformulier en hier voor de specifieke wasvoorschriften (bestelling, bij Hans Mornout, graag contant betalen).

 

Agenda (onder voorbehoud van wijzigingen)

Profielloop 2019

Zondag 22 september 2019

10:30 uur Kidsrun

11:15 uur Hardlopen

11:30 uur Wandelen

12:30 uur Prijsuitreiking

Sportpark DE LAAT  

Toernooien, beker- en oefenwedstrijden

Beker-wedstrijden;

www.voetbal.nl

 

 

V.V. Irene op Twitter

Vandaag (zondag 14-04-2019) stond de wedstrijd tegen FC Drunen op het programma. Van de heenwedstrijd wisten we nog dat FC Drunen veel strijd en fysiek kan leveren.

Irene begon net als vorige week goed aan de wedstrijd en probeerde met goed combinatiespel FC Drunen te bestrijden. Dit leverde enkele kansen op voor onze voorwaartsen maar een goede keeper aan de zijde van Drunen wist het eerste doelpunt van Irene te voorkomen. Zo wist hij een kopbal van Owen van Lith na een goed genomen vrije trap op katachtige wijze uit de onderhoek te halen.

De druk van Irene was echter te hoog waardoor doelpunten niet uit konden blijven. In de 30e minuut kreeg Irene een vrije trap die achter de verdediging viel en door Arthur Piasecki met een volley op prachtige wijze de netten in werd gejaagd. Niet veel later werd Rob Groenendaal met een mooie steekpass alleen op de keeper afgestuurd en wist hij vrij eenvoudig de 2-0 aan te tekenen.

Met deze stand en de wetenschap dat FC Drunen geen kansen heeft gecreëerd in de eerste helft gingen we rusten.

Drunen kwam na rust wat feller uit de startblokken en Irene moest een tandje bijschakelen om hier onder uit te voetballen. Dit lukte al vrij snel doordat wederom Rob Groenendaal na een diepe bal de verdediging het nakijken gaf en wederom de keeper wist te passeren waardoor de 3-0 op het bord stond en het verzet van Drunen was gebroken. Irene bleef rustig voetballen en hield achterin de gelederen gesloten. In de 70e minuut werd uit een mooie aanval over meerdere schijven Bart Bressers aan de linkse kant vrijgespeeld en zijn voorzet werd door Artur Piasecki van dichtbij keurig binnen getikt.

Irene kreeg hierna nog een aantal goede kansen om de score verder uit breiden maar was daarin te slordig waardoor de eindstand 4-0 was en Irene haar goede reeks na de winterstop weet voort te zetten.

Op tweede paasdag een ‘ouderwetse derby, want dan komt Essche Boys naar sportpark de Laat. Essche Boys staat slechts 1 punt achter Irene dus het belooft een spannende strijd te worden. Aanvang om 14. 30 uur.

Hoofdsponsors

 • Vogels
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • 123Floorrent
 • Vogels Avontuurlijk spelen
 • Geerts adviesbureau
 • De Wit Schijndel
 • Assurantiekantoor Klomp
 • Tankstation Schellekens

Vacatures

VACATURES BESTUUR

Beste leden,

Zoals bekend stopt Johan Vorstenbosch na dit seizoen als voorzitter (na 12 jaar). Verder is er in het bestuur behoefte aan iemand die zich bezig wil gaan houden met alles op het gebied van sponsoring. Deze vacature staat ook al langer op de site.

Tot op heden hebben zich er nog geen kandidaten gemeld voor beide vacatures. Daarom nogmaals een dringende oproep aan iedereen om deze vacatures met elkaar in te vullen.

Voor vragen over de invulling van het voorzitterschap kun je contact opnemen met Johan Vorstenbosch en voor de vacature sponsorcommissie in het bestuur kun je contact opnemen met Koen van Esch.

Johan Vorstenbosch,

06-51585615 of j.vorstenbosch@vvirene.nl.

Koen van Esch,

06-15355379 of k.vanesch@vvirene.nl.

Programma senioren

Competitie-indeling Seizoen 2018-2019:

www.voetbal.nl

 

 

Programma jeugd

Competitie-indeling Seizoen 2018-2019:

www.voetbal.nl

 

V.V. Irene op Facebook

Inschrijven Nieuwsbrief