Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen

Wedstrijdwijzigingen en/of afgelastingen:

 

Indeling en trainingsschema

Indeling jeugdteams
Update 12-06-2019 (NIEUW)

Indeling senioren
Update 07-06-2018

Trainers / leiders en Trainingsschema

Update 20-08-2018

V.V. Irene 1, 5e Klasse C:
Update 14-08-2018

 

Sponsors / Adverteerders

 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Toelen & Partners
 • Stukbouw
 • Vogels Avontuurlijk spelen
 • SB Trans
 • Caravanstalling
 • Coen van Buuren
 • Bakkerij van Vreede
 • Robert Verhagen
 • Michiel de Bakker
 • Lambertje
 • Kloosterzicht
 • Gaakeer 1
 • De Wit
 • Mari Verhagen
 • Assurantiebedrijf Klomp B.V.
 • Vogels groen
 • De Doolhof
 • De Schuif
 • Schutsboom

Kledinglijn V.V. Irene

Gemonde kleurt rood en wit. Fantastisch om te zien dat de kledinglijn van V.V. Irene zo goed ontvangen wordt. Ook bestellen? Klik hier voor het bestelformulier en hier voor de specifieke wasvoorschriften (bestelling, bij Hans Mornout, graag contant betalen).

 

Agenda (onder voorbehoud van wijzigingen)

Jeugdkamp 2019:

Vrijdag 28 juni 2019

Zaterdag 29 juni 2019

Zondag 30 juni 2019

Groepsaccomodatie 

Ferme de Jean Heeze

Profielloop 2019

Zondag 22 september 2019

10:30 uur Kidsrun

11:15 uur Hardlopen

11:30 uur Wandelen

12:30 uur Prijsuitreiking

Sportpark DE LAAT  

Toernooien, beker- en oefenwedstrijden

Beker-wedstrijden;

www.voetbal.nl

 

 

V.V. Irene op Twitter

Beste jeugdspelers en ouders van jeugdspelers

Onderstaand de (concept) indeling per 12 juni 2019

Deze indeling is gemaakt na inventarisatie van alle opmerkingen van ouders en leden. We hebben getracht om zo veel als mogelijk met alle opmerkingen rekening te houden. We zitten echter nog met één uitdaging met betrekking tot de JO13 en JO12. Door het stoppen van één lid bij de JO 12 is dit team met 8 spelers komen te staan en dat is te weinig. De JO 13 heeft 15 man en dat is ruim voldoende. We hebben naar een aantal alternatieven gekeken om het tekort aan spelers bij de JO12 op te lossen (opdelen van het team, spelers van 'onder doorschuiven') maar vinden dit als jeugdcommissie geen goede oplossing. We willen dan ook twee spelers van de JO 13 vragen om naar de JO12 te gaan zodat er een evenwichtigere verdeling komt. Voorkeur hebben spelers van de JO13 geboren in 2008 maar 2007 kan ook. Om dit goed te kunnen besluiten nodigen we graag alle ouders van de JO 13 uit om dit met ons te bespreken en wel op maandag 17 juni om 20.00 uur in de kantine op ons sportpark. De JC hoopt op een goede opkomst en een constructieve bijdrage in het belang van de vereniging.

Met vriendelijke groet, namens de jeugdcommissie

Marc Habraken

Hoofdsponsors

 • Tankstation Schellekens
 • 123Floorrent
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Geerts adviesbureau
 • Assurantiekantoor Klomp
 • De Wit Schijndel
 • Vogels Avontuurlijk spelen
 • Vogels

Vacatures

VACATURES BESTUUR

Beste leden,

Zoals bekend stopt Johan Vorstenbosch na dit seizoen als voorzitter (na 12 jaar). Verder is er in het bestuur behoefte aan iemand die zich bezig wil gaan houden met alles op het gebied van sponsoring. Deze vacature staat ook al langer op de site.

Tot op heden hebben zich er nog geen kandidaten gemeld voor beide vacatures. Daarom nogmaals een dringende oproep aan iedereen om deze vacatures met elkaar in te vullen.

Voor vragen over de invulling van het voorzitterschap kun je contact opnemen met Johan Vorstenbosch en voor de vacature sponsorcommissie in het bestuur kun je contact opnemen met Koen van Esch.

Johan Vorstenbosch,

06-51585615 of j.vorstenbosch@vvirene.nl.

Koen van Esch,

06-15355379 of k.vanesch@vvirene.nl.

Programma senioren

Competitie-indeling Seizoen 2018-2019:

www.voetbal.nl

 

 

Programma jeugd

Competitie-indeling Seizoen 2018-2019:

www.voetbal.nl

 

V.V. Irene op Facebook

Inschrijven Nieuwsbrief