Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen

Wedstrijdwijzigingen, afgelastingen en mededelingen:

 

Indeling en trainingsschema

Indeling jeugdteams
Update 08-09-2019 (NIEUW)

Indeling senioren
Update 15-07-2019 (NIEUW)

Trainers / leiders en Trainingsschema

Update 08-09-2019 (NIEUW)

V.V. Irene 1, 5e Klasse E:
Update 06-08-2019

 

Sponsors / Adverteerders

 • Kloosterzicht
 • Vogels groen
 • De Wit
 • Mari Verhagen
 • De Schuif
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Geerts Adviesgroep 1
 • Robert Verhagen
 • Michiel de Bakker
 • Bakkerij van Vreede
 • Gaakeer 1
 • Bartje pomp
 • Caravanstalling
 • Lambertje
 • van Dongen IT
 • Assurantiebedrijf Klomp BV 1
 • SB Trans
 • Toelen & Partners
 • Coen van Buuren
 • Vogels Avontuurlijk spelen

Kledinglijn V.V. Irene

Gemonde kleurt rood en wit. Fantastisch om te zien dat de kledinglijn van V.V. Irene zo goed ontvangen wordt. Ook bestellen? Klik hier voor het bestelformulier en hier voor de specifieke wasvoorschriften (bestelling, bij Hans Mornout, graag contant betalen).

 

Agenda (onder voorbehoud van wijzigingen)

Rikken en Jokeren 2019-2020

Vrijdag 18 oktober 2019

Vrijdag 01 november 2019

Vrijdag 15 november 2019

Vrijdag 29 november 2019

13 december 2019

Aanvang: 20:00 uur

Kantine v.v. Irene

 

Toernooien, beker- en oefenwedstrijden

V.V. Irene op Twitter

Irene speelde vandaag, op kermis zondag, tegen Fiducia een goede wedstrijd. Helaas werd de wedstrijd in goed onderling overleg na één helft gestaakt omdat het veld door de hevige regenval onbespeelbaar was geworden.

Irene ging fel van start en liet zien dat het vandaag de drie punten in eigen huis wilde houden. In nieuwe tenues werd direct met goed combinatievoetbal de aanval gezocht. Irene creëerde hierbij vele kansen maar was in de afronding net iets te gehaast en slordig waardoor slecht één keer het net werd gevonden. Owen van Lith wist na ongeveer 25 minuten spelen uit een scrimmage te scoren.

Hierna kregen Levi van Rooij en Bart Bressers nog goede kansen maar wisten deze helaas niet te benutten. Het werd ook duidelijk dat het veld steeds moeilijker bespeelbaar was. Na 45 minuten besloot de scheidsrechter dan ook in overleg met de beide trainers om de wedstrijd te staken. Wanneer deze wedstrijd nog wordt uitgespeeld is nog niet bekend. Volgende week speelt Irene de uitwedstrijd tegen het nog ongeslagen Elsendorp.

 

Onderstaan de teamfoto met nieuwe tenues voorafgaand aan de wedstrijd tegen Fiducia.

PHOTO 2019 10 06 13 41 28 v.v. Irene 1

Hoofdsponsors

 • Geerts adviesbureau
 • De Wit Schijndel
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Assurantiekantoor Klomp
 • Vogels Avontuurlijk spelen
 • Vogels
 • Tankstation Schellekens
 • 123Floorrent

Vacatures

VACATURES BESTUUR

Beste leden,

Zoals bekend stopt Johan Vorstenbosch na dit seizoen als voorzitter (na 12 jaar). Verder is er in het bestuur behoefte aan iemand die zich bezig wil gaan houden met alles op het gebied van sponsoring. Deze vacature staat ook al langer op de site.

Tot op heden hebben zich er nog geen kandidaten gemeld voor beide vacatures. Daarom nogmaals een dringende oproep aan iedereen om deze vacatures met elkaar in te vullen.

Voor vragen over de invulling van het voorzitterschap kun je contact opnemen met Johan Vorstenbosch en voor de vacature sponsorcommissie in het bestuur kun je contact opnemen met Koen van Esch.

Johan Vorstenbosch,

06-51585615 of j.vorstenbosch@vvirene.nl.

Koen van Esch,

06-15355379 of k.vanesch@vvirene.nl.

Programma senioren

Competitie-indeling Seizoen 2019-2020:

www.voetbal.nl

 

 

Programma jeugd

Competitie-indeling Seizoen 2019-2020:

www.voetbal.nl

 

V.V. Irene op Facebook

Inschrijven Nieuwsbrief