Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen

Wedstrijdwijzigingen, afgelastingen en mededelingen:

 

Indeling en trainingsschema

Indeling jeugdteams
Update 08-09-2019 (NIEUW)

Indeling senioren
Update 15-07-2019 (NIEUW)

Trainers / leiders en Trainingsschema

Update 08-09-2019 (NIEUW)

V.V. Irene 1, 5e Klasse E:
Update 06-08-2019

 

Sponsors / Adverteerders

 • Kloosterzicht
 • Mari Verhagen
 • Vogels Avontuurlijk spelen
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Assurantiebedrijf Klomp BV 1
 • Geerts Adviesgroep 1
 • SB Trans
 • Coen van Buuren
 • Robert Verhagen
 • Stukbouw
 • van Dongen IT
 • Gaakeer 1
 • De Wit
 • Caravanstalling
 • Lambertje
 • Bartje pomp
 • Bakkerij van Vreede
 • Vogels groen
 • De Schuif
 • Toelen & Partners

Kledinglijn V.V. Irene

Gemonde kleurt rood en wit. Fantastisch om te zien dat de kledinglijn van V.V. Irene zo goed ontvangen wordt. Ook bestellen? Klik hier voor het bestelformulier en hier voor de specifieke wasvoorschriften (bestelling, bij Hans Mornout, graag contant betalen).

 

Agenda (onder voorbehoud van wijzigingen)

Rikken en Jokeren 2019-2020

Vrijdag 31 januari 2020

Vrijdag 14 februari 2020

Pubquiz JO13, MO15 en JO15

Zaterdag 15 februari 2020

Aanvang: 19:00 uur

Kantine v.v. Irene

Rikken en Jokeren 2019-2020

Vrijdag 28 februari 2020

Vrijdag 13 maart 2020

Aanvang: 20:00 uur

Kantine v.v. Irene

 

Toernooien, beker- en oefenwedstrijden

V.V. Irene op Twitter

Irene speelde vandaag, op kermis zondag, tegen Fiducia een goede wedstrijd. Helaas werd de wedstrijd in goed onderling overleg na één helft gestaakt omdat het veld door de hevige regenval onbespeelbaar was geworden.

Irene ging fel van start en liet zien dat het vandaag de drie punten in eigen huis wilde houden. In nieuwe tenues werd direct met goed combinatievoetbal de aanval gezocht. Irene creëerde hierbij vele kansen maar was in de afronding net iets te gehaast en slordig waardoor slecht één keer het net werd gevonden. Owen van Lith wist na ongeveer 25 minuten spelen uit een scrimmage te scoren.

Hierna kregen Levi van Rooij en Bart Bressers nog goede kansen maar wisten deze helaas niet te benutten. Het werd ook duidelijk dat het veld steeds moeilijker bespeelbaar was. Na 45 minuten besloot de scheidsrechter dan ook in overleg met de beide trainers om de wedstrijd te staken. Wanneer deze wedstrijd nog wordt uitgespeeld is nog niet bekend. Volgende week speelt Irene de uitwedstrijd tegen het nog ongeslagen Elsendorp.

 

Onderstaan de teamfoto met nieuwe tenues voorafgaand aan de wedstrijd tegen Fiducia.

PHOTO 2019 10 06 13 41 28 v.v. Irene 1

Hoofdsponsors

 • 123Floorrent
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • De Wit Schijndel
 • Geerts adviesbureau
 • Vogels Avontuurlijk spelen
 • Vogels
 • Tankstation Schellekens
 • Assurantiekantoor Klomp

Vacatures

Voor het aanmelden van bestuurs-,commissie- trainer- of leidersfunctie kunt u zich melden bij:

Marc Habraken

06-54941799  m.habraken@vvirene.nl

Koen van Esch

06-15355379  k.vanesch@vvirene.nl

 

Programma senioren

Competitie-indeling Seizoen 2019-2020:

www.voetbal.nl

 

 

Programma jeugd

Competitie-indeling Seizoen 2019-2020:

www.voetbal.nl

 

V.V. Irene op Facebook

Inschrijven Nieuwsbrief