Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen

Wedstrijdwijzigingen, afgelastingen en medelingen.

Indeling en trainingsschema

Sponsors / Adverteerders

 • Stukbouw
 • Geerts Adviesgroep 1
 • Lambertje
 • Toelen & Partners
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Bartje pomp
 • Gaakeer 1
 • Schutsboom
 • Kloosterzicht
 • Michiel de Bakker
 • De Doolhof
 • Caravanstalling
 • De Wit
 • Coen van Buuren
 • Vogels Avontuurlijk spelen
 • SB Trans
 • Bakkerij van Vreede
 • Mari Verhagen
 • De Schuif
 • Robert Verhagen

Kledinglijn V.V. Irene

Gemonde kleurt rood en wit. Fantastisch om te zien dat de kledinglijn van V.V. Irene zo goed ontvangen wordt. Ook bestellen? Klik hier voor het bestelformulier en hier voor de specifieke wasvoorschriften (bestelling, bij Hans Mornout, graag contant betalen).

 

Agenda (onder voorbehoud van wijzigingen)

Jaarmarkt 2020

Maandag 1 juni 2020

AFGELAST !!!

Gemonde centrum

Jeugdkamp 2020

Vrijdag 3 juli 2020

Zaterdag 4 juli 2020

Zondag 5 juli 2020

Ferme de Jean Heeze

Toernooien, beker- en oefenwedstrijden

V.V. Irene op Twitter

Irene was er op gebrand om vandaag de 3 punten te pakken tegen Boerdonk. Echter het stond na 3 minuten al met 1-0 achter na een klutsbal op het middenveld waarna de spit van Boerdonk geheel vrij op keeper Roy Versantvoort kon en makkelijk de 0-1 scoorde.

Hierna liep Irene de hele eerste helft meer tegen zichzelf te voetballen en Boerdonk wist hiervan goed te profiteren. Ze waren feller en slimmer in de duels en wisten op die manier nog twee keer te scoren. Eén keer vanuit de omschakeling waarbij een diepe bal de linksbuiten bereikte , die vervolgens makkelijk Thijn van Vreede uitspeelde en zijn voorzet kon door de spit ongehinderd worden binnen getikt. De derde goal van Boerdonk viel vlak voor rust. Een vrije trap werd door Roy Versantvoort los gelaten en alleen Boerdonk was attent op de terugkomende bal en hieruit te scoren.

In de tweede helft zette Irene de eerste 10 minuten nog stevig aan maar wist geen echte kansen te creëren. Boerdonk deed dit wel vanuit de omschakeling en scoorde een identieke goal als hun tweede waarmee de stand op 0-4 kwam. Irene bleef vechten en had hierbij de pech dat de scheidsrechter de vele en soms gemene overtredingen van Boerdonk niet bestrafte. Irene kwam nog op 2-4 door doelpunten van Thomas Vorstenbosch, een kopbal uit een corner en door Owen van Lith die een penalty benutte na een op hem zelf gemaakte overtreding.

Deze wedstrijd maar snel vergeten en volgende week naar Odilliapeel, aanvang 14.30 uur.

Hoofdsponsors

 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Vogels Avontuurlijk spelen
 • 123Floorrent
 • Tankstation Schellekens
 • Geerts adviesbureau
 • Vogels
 • De Wit Schijndel
 • Assurantiekantoor Klomp

Vacatures

Voor het aanmelden van bestuurs-,commissie- trainer- of leidersfunctie kunt u zich melden bij:

Marc Habraken

06-54941799  m.habraken@vvirene.nl

Koen van Esch

06-15355379  k.vanesch@vvirene.nl

 

SPORT2000 - KLEDING v.v. IRENE

Programma senioren

Competitie-indeling Seizoen 2020-2021:

www.voetbal.nl

 

 

Programma jeugd

Competitie-indeling Seizoen 2020-2021:

www.voetbal.nl

 

V.V. Irene op Facebook

Inschrijven Nieuwsbrief