Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen

Wedstrijdwijzigingen, afgelastingen en mededelingen:

 

Indeling en trainingsschema

Indeling jeugdteams
Update 08-09-2019 (NIEUW)

Indeling senioren
Update 15-07-2019 (NIEUW)

Trainers / leiders en Trainingsschema

Update 08-09-2019 (NIEUW)

V.V. Irene 1, 5e Klasse E:
Update 06-08-2019

 

Sponsors / Adverteerders

 • Kloosterzicht
 • Lambertje
 • De Wit
 • Coen van Buuren
 • Assurantiebedrijf Klomp BV 1
 • van Dongen IT
 • Vogels Avontuurlijk spelen
 • Gaakeer 1
 • Vogels groen
 • De Schuif
 • Geerts Adviesgroep 1
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Michiel de Bakker
 • Caravanstalling
 • Toelen & Partners
 • SB Trans
 • Mari Verhagen
 • Robert Verhagen
 • De Doolhof
 • Bartje pomp

Kledinglijn V.V. Irene

Gemonde kleurt rood en wit. Fantastisch om te zien dat de kledinglijn van V.V. Irene zo goed ontvangen wordt. Ook bestellen? Klik hier voor het bestelformulier en hier voor de specifieke wasvoorschriften (bestelling, bij Hans Mornout, graag contant betalen).

 

Agenda (onder voorbehoud van wijzigingen)

Rikken en Jokeren 2019-2020

Vrijdag 29 november 2019

Vrijdag 13 december 2019

Vrijdag 3 januari 2020

Vrijdag 17 januari 2020

Vrijdag 31 januari 2020

Vrijdag 14 februari 2020

Vrijdag 28 februari 2020

Vrijdag 13 maart 2020

Aanvang: 20:00 uur

Kantine v.v. Irene

 

Toernooien, beker- en oefenwedstrijden

V.V. Irene op Twitter

Irene was er op gebrand om vandaag de 3 punten te pakken tegen Boerdonk. Echter het stond na 3 minuten al met 1-0 achter na een klutsbal op het middenveld waarna de spit van Boerdonk geheel vrij op keeper Roy Versantvoort kon en makkelijk de 0-1 scoorde.

Hierna liep Irene de hele eerste helft meer tegen zichzelf te voetballen en Boerdonk wist hiervan goed te profiteren. Ze waren feller en slimmer in de duels en wisten op die manier nog twee keer te scoren. Eén keer vanuit de omschakeling waarbij een diepe bal de linksbuiten bereikte , die vervolgens makkelijk Thijn van Vreede uitspeelde en zijn voorzet kon door de spit ongehinderd worden binnen getikt. De derde goal van Boerdonk viel vlak voor rust. Een vrije trap werd door Roy Versantvoort los gelaten en alleen Boerdonk was attent op de terugkomende bal en hieruit te scoren.

In de tweede helft zette Irene de eerste 10 minuten nog stevig aan maar wist geen echte kansen te creëren. Boerdonk deed dit wel vanuit de omschakeling en scoorde een identieke goal als hun tweede waarmee de stand op 0-4 kwam. Irene bleef vechten en had hierbij de pech dat de scheidsrechter de vele en soms gemene overtredingen van Boerdonk niet bestrafte. Irene kwam nog op 2-4 door doelpunten van Thomas Vorstenbosch, een kopbal uit een corner en door Owen van Lith die een penalty benutte na een op hem zelf gemaakte overtreding.

Deze wedstrijd maar snel vergeten en volgende week naar Odilliapeel, aanvang 14.30 uur.

Hoofdsponsors

 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Vogels Avontuurlijk spelen
 • Vogels
 • De Wit Schijndel
 • Assurantiekantoor Klomp
 • Geerts adviesbureau
 • 123Floorrent
 • Tankstation Schellekens

Vacatures

VACATURES BESTUUR

Beste leden,

Zoals bekend stopt Johan Vorstenbosch na dit seizoen als voorzitter (na 12 jaar). Verder is er in het bestuur behoefte aan iemand die zich bezig wil gaan houden met alles op het gebied van sponsoring. Deze vacature staat ook al langer op de site.

Tot op heden hebben zich er nog geen kandidaten gemeld voor beide vacatures. Daarom nogmaals een dringende oproep aan iedereen om deze vacatures met elkaar in te vullen.

Voor vragen over de invulling van het voorzitterschap kun je contact opnemen met Johan Vorstenbosch en voor de vacature sponsorcommissie in het bestuur kun je contact opnemen met Koen van Esch.

Johan Vorstenbosch,

06-51585615 of j.vorstenbosch@vvirene.nl.

Koen van Esch,

06-15355379 of k.vanesch@vvirene.nl.

Programma senioren

Competitie-indeling Seizoen 2019-2020:

www.voetbal.nl

 

 

Programma jeugd

Competitie-indeling Seizoen 2019-2020:

www.voetbal.nl

 

V.V. Irene op Facebook

Inschrijven Nieuwsbrief