Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen

Wedstrijdwijzigingen, afgelastingen en mededelingen:

 

Indeling en trainingsschema

Indeling jeugdteams
Update 08-09-2019 (NIEUW)

Indeling senioren
Update 15-07-2019 (NIEUW)

Trainers / leiders en Trainingsschema

Update 08-09-2019 (NIEUW)

V.V. Irene 1, 5e Klasse E:
Update 06-08-2019

 

Sponsors / Adverteerders

  • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
  • van Dongen IT
  • De Schuif
  • Bakkerij van Vreede
  • Caravanstalling
  • Robert Verhagen
  • Stukbouw
  • SB Trans
  • Geerts Adviesgroep 1
  • Vogels Avontuurlijk spelen
  • Bartje pomp
  • De Wit
  • Vogels groen
  • Toelen & Partners
  • Mari Verhagen
  • De Doolhof
  • Gaakeer 1
  • Kloosterzicht
  • Michiel de Bakker
  • Schutsboom

Kledinglijn V.V. Irene

Gemonde kleurt rood en wit. Fantastisch om te zien dat de kledinglijn van V.V. Irene zo goed ontvangen wordt. Ook bestellen? Klik hier voor het bestelformulier en hier voor de specifieke wasvoorschriften (bestelling, bij Hans Mornout, graag contant betalen).

 

Agenda (onder voorbehoud van wijzigingen)

Rikken en Jokeren 2019-2020

Vrijdag 3 januari 2020

Vrijdag 17 januari 2020

Aanvang: 20:00 uur

Kantine v.v. Irene

Filmavond JO11 en JO12

Vrijdag 24 januari 2020

Aanvang: 19:00 uur

Kantine v.v. Irene

Rikken en Jokeren 2019-2020

Vrijdag 31 januari 2020

Vrijdag 14 februari 2020

Pubquiz JO13, MO15 en JO15

Zaterdag 15 februari 2020

Aanvang: 19:00 uur

Kantine v.v. Irene

Rikken en Jokeren 2019-2020

Vrijdag 28 februari 2020

Vrijdag 13 maart 2020

Aanvang: 20:00 uur

Kantine v.v. Irene

 

Toernooien, beker- en oefenwedstrijden

V.V. Irene op Twitter

Meieij cup 2017

Poule-indeling MEIERIJ CUP 2019:

POULE: 1              POULE: 2               

Essche Boys           v.v. Irene                

Prinses Irene         BMC                        

DVG                      Oirschot Vooruit      

Den Dungen          Wilhelmina Boys       

ODC                     Nemelaer                

 

POULE: 3             POULE: 4

WHV                     De Bocht'80

Zwaluw VFC          Avanti'31

Keldonk                Helvoirt

Rhode                   SCG'18

Erp                       Best Vooruit

Nummers 1 en 2 gaan door naar finale. 

SPEELDATUMS:

Vrijdag 20-12-2019, POULE 1 Heren.

Zaterdag 21-12-2019, POULE A & B Dames.

Zondag 22-12-2019, POULE 2 Heren.

Maandag 23-12-2019, POULE 3 Heren.

Vrijdag 27-12-2019, POULE 4 Heren.

Zaterdag 28-12-2019, Finaleavond.

Hoofdsponsors

  • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
  • Tankstation Schellekens
  • De Wit Schijndel
  • Assurantiekantoor Klomp
  • Vogels Avontuurlijk spelen
  • Vogels
  • 123Floorrent
  • Geerts adviesbureau

Vacatures

Voor het aanmelden van bestuurs-,commissie- trainer- of leidersfunctie kunt u zich melden bij:

Marc Habraken

06-54941799  m.habraken@vvirene.nl

Koen van Esch

06-15355379  k.vanesch@vvirene.nl

 

Programma senioren

Competitie-indeling Seizoen 2019-2020:

www.voetbal.nl

 

 

Programma jeugd

Competitie-indeling Seizoen 2019-2020:

www.voetbal.nl

 

V.V. Irene op Facebook

Inschrijven Nieuwsbrief