Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen

Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen.

Indeling en trainingsschema

Indeling jeugdteams 20-21
Update 15-07-2020 (NIEUW)

Indeling senioren 20-21

Update 16-6-2020 (NIEUW)

Overzicht trainingsdagen en -tijden 20-21

Update 17-08-2020 (NIEUW)

Sponsors / Adverteerders

 • Lambertje
 • Coen van Buuren
 • SB Trans
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Michiel de Bakker
 • De Schuif
 • Geerts Adviesgroep 1
 • van Dongen IT
 • Vogels groen
 • Schutsboom
 • Toelen & Partners
 • Assurantiebedrijf Klomp BV 1
 • Gaakeer 1
 • De Wit
 • Sport2000
 • Caravanstalling
 • De Doolhof
 • Kloosterzicht
 • Stukbouw
 • Bartje pomp

Webshop kledinglijn V.V. Irene

Sport2000 Brabant Sport 1

 

Agenda (onder voorbehoud van wijzigingen)

Toernooien, beker- en oefenwedstrijden

V.V. Irene op Twitter

Rabo Clubsupport 2020 002

Ook dit jaar doet vv Irene weer mee aan Rabo Club Support. Iedereen die een rekening heeft bij Rabo Hart van de Meierij (HvdM) en ook lid is van deze bank, kan vanaf maandag 5 oktober weer 5 stemmen uitbrengen op verenigingen naar haar of zijn keuze. Vorig jaar ontvingen we 127 stemmen wat goed was voor het mooie bedrag van € 693,89.
Let op: het stemmen verloopt dit jaar anders dan verleden jaar! Gebruik je de RABO App of bankier je via de website, dan ontvang je dit jaar gėėn stemcode via de mail of post. Om te stemmen:


- Log je zoals je gewend bent in.
- Boven het saldo van de rekening klik je daarna op “Zelf regelen”.
- Vervolgens klikken op lidmaatschap (ben je géén lid dan kan je
  het nog snel worden!)
- Daarna op ClubSupport.
- Klik dan op: Bekijk de deelnemers.


Om nu niet door de lijst van bijna 400 deelnemers heen te hoeven scrollen, kan je bij zoeken vv Irene intikken. Vervolgens kan je door op Toevoegen aan stemlijst te klikken, je stem en natuurlijk liefst het maximale van 2 stemmen op ons uitbrengen.

Stemmen op vv Irene is natuurlijk niet alleen voorbehouden aan leden van onze voetbalvereniging. Dus heb je (klein)kinderen, buren of vrienden waarvan je weet dat ze bankieren bij Rabo HvdM, vraag of ze via hun stem onze vereniging willen steunen. En heb je zelf een gezamenlijke rekening en slechts een van de rekeninghouders is lid en de ander niet, maak dan de ander ook lid dan kan je samen 10 stemmen verdelen. 


Wanneer je een zakelijke rekening hebt, kan je nog niet op boven beschreven wijze stemmen en ontvang je zoals verleden jaar de stemcode via de mail of post. Dat geldt ook voor particulieren die lid zijn maar niet internetbankieren. Dus breng allen vanaf maandag 5 oktober bij Rabo ClubSupport je stem uit op vv Irene. Stemmen kunnen uitgebracht worden t/m 25 oktober. 


Bij voorbaat dank!

Hoofdsponsors

 • Assurantiekantoor Klomp
 • Vogels
 • Sport2000
 • Geerts adviesbureau
 • Vogels Avontuurlijk spelen
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Tankstation Schellekens

Vacatures

Voor het aanmelden van bestuurs-,commissie- trainer- of leidersfunctie kunt u zich melden bij:

Marc Habraken

06-54941799  m.habraken@vvirene.nl

Koen van Esch

06-15355379  k.vanesch@vvirene.nl

 

Programma senioren

Competitie-indeling Seizoen 2020-2021:

www.voetbal.nl

 

 

Programma jeugd

Competitie-indeling Seizoen 2020-2021:

www.voetbal.nl

 

V.V. Irene op Facebook

Inschrijven Nieuwsbrief