Jubileum vv Irene - Tickets

75jaarbestelhier

Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen

Wedstrijdwijzigingen en/of afgelastingen:

 

Indeling en trainingsschema

Indeling jeugdteams
Update 15-08-2018

Indeling senioren
Update 07-06-2018

Trainers / leiders en Trainingsschema

Update 20-08-2018

V.V. Irene 1, 5e Klasse C:
Update 14-08-2018

 

Sponsors / Adverteerders

 • Vogels groen
 • Geerts Adviesgroep 1
 • van Dongen IT
 • De Wit
 • Bartje pomp
 • Michiel de Bakker
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • De Schuif
 • De Doolhof
 • Gaakeer 1
 • Stukbouw
 • Bakkerij van Vreede
 • Schutsboom
 • Robert Verhagen
 • Coen van Buuren
 • Assurantiebedrijf Klomp B.V.
 • Lambertje
 • Kloosterzicht
 • Caravanstalling
 • Toelen & Partners

Kledinglijn V.V. Irene

Gemonde kleurt rood en wit. Fantastisch om te zien dat de kledinglijn van V.V. Irene zo goed ontvangen wordt. Ook bestellen? Klik hier voor het bestelformulier en hier voor de specifieke wasvoorschriften (bestelling, bij Hans Mornout, graag contant betalen).

 

Agenda (onder voorbehoud van wijzigingen)

Koningsdagvoetbaltoernooi

Zaterdag 27 april 2019

Aanvang 12.30 uur

Sportpark De Laat

75 jaar v.v Irene Feestweekend

Vrijdag 31 mei 2019

Zaterdag 1 juni 2019

Zondag 2 juni 2019

Sportpark De Laat

Jaarmarkt 2019

Maandag 10 juni 2019

Aanvang 10.00 uur

Gemonde-centrum

Fietsvierdaagse 2019 

Dinsdag 11 juni 2019

Woensdag 12 juni 2019

Donderdag 13 juni 2019

Vrijdag 14 juni 2019

Aanvang 18.00 uur

Sportpark De Laat

Toernooien, beker- en oefenwedstrijden

Beker-wedstrijden;

www.voetbal.nl

 

 

V.V. Irene op Twitter

Op een goed bespeelbaar veld en een prima leidende scheidsrechter heeft Irene de punten in Esch moeten laten.

Irene begon goed aan de wedstrijd en zette Esschen Boys vanaf het begin onder druk. Met name Mats Davids was door zijn inzet en goede mentaliteit een plaag voor hun nummer 9 die hierdoor niet aan het verdelen van het spel aan Essche zijde toekwam. Irene moest echter na 10 minuten Ferdy van Zon al wisselen met een blessure die werd vervangen door de debuterende Levi van Rooy.

Na een paar kleine kansen was het in de 20e minuut Irene die wist te scoren. Een mooie diepe bal op rechts door Thijn van Vreede werd door Mats Davids goed voorgezet waardoor Arthur Pieck de bal fraai inkopte. De rest van de eerste helft was Irene de bovenliggende partij en waren het alleen wat slordigheden aan onze kant waardoor Esschen Boys kansen kreeg. De ruststand was dan ook 1-0 in het voordeel van Irene.

De tweede helft was omgekeerd. Esschen Boys had gewisseld en de zaken wat omgezet waardoor Irene minder goed aan voetballen toekwam. In de 50e minuut mocht Esschen Boys een vrije trap nemen die bij de tweede paal ongehinderd kon worden ingekopt, de bal kwam eerst nog op de paal en viel daarna ongelukkig via een been van een Esschen Boys speler binnen. Esschen Boys bleef volop druk houden op Irene Toch was het Max Pieck die na een mooie steekpass van Bart Bressers vrij voor de keeper niet wist te scoren.

Door blessures was Irene echter in de tweede helft al vrij snel door blessures door zijn wisselspelers heen.

Toen Bart Bressers 15 minuten voor het einde ook nog geblesseerd moest uitvallen kon Irene alleen nog maar verdedigen. Dit ging in de 85e minuut fout toen een goede aanval van Esschen Boys over rechts keurig werd voorgezet en voor open goal kon worden ingetikt.

Irene probeerde er nog een slotoffensief uit te persen maar onvoldoende bij machte om echte kansen af te dwingen waardoor Irene met lege handen stond.

Volgende week om 14.00 uur de uitwedstrijd naar FC Drunen.

Hoofdsponsors

 • Geerts adviesbureau
 • Vogels
 • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
 • Tankstation Schellekens
 • De Wit Schijndel
 • Assurantiekantoor Klomp
 • 123Floorrent

Vacatures

VACATURES BESTUUR

Beste leden,

Zoals bekend stopt Johan Vorstenbosch na dit seizoen als voorzitter (na 12 jaar). Verder is er in het bestuur behoefte aan iemand die zich bezig wil gaan houden met alles op het gebied van sponsoring. Deze vacature staat ook al langer op de site.

Tot op heden hebben zich er nog geen kandidaten gemeld voor beide vacatures. Daarom nogmaals een dringende oproep aan iedereen om deze vacatures met elkaar in te vullen.

Voor vragen over de invulling van het voorzitterschap kun je contact opnemen met Johan Vorstenbosch en voor de vacature sponsorcommissie in het bestuur kun je contact opnemen met Koen van Esch.

Johan Vorstenbosch,

06-51585615 of j.vorstenbosch@vvirene.nl.

Koen van Esch,

06-15355379 of k.vanesch@vvirene.nl.

Programma senioren

Competitie-indeling Seizoen 2018-2019:

www.voetbal.nl

 

 

Programma jeugd

Competitie-indeling Seizoen 2018-2019:

www.voetbal.nl

 

V.V. Irene op Facebook

Inschrijven Nieuwsbrief