Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen

Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen.

Indeling en trainingsschema

Indeling jeugdteams 20-21
Update 15-07-2020 (NIEUW)

Indeling senioren 20-21

Update 16-6-2020 (NIEUW)

Overzicht trainingsdagen en -tijden 20-21

Update 17-08-2020 (NIEUW)

Sponsors / Adverteerders

  • De Schuif
  • Vogels groen
  • Schutsboom
  • Stukbouw
  • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
  • De Wit
  • Sport2000
  • Caravanstalling
  • Gaakeer 1
  • Assurantiebedrijf Klomp BV 1
  • SB Trans
  • Michiel de Bakker
  • Lambertje
  • van Dongen IT
  • Geerts Adviesgroep 1
  • Bakkerij van Vreede
  • De Doolhof
  • Robert Verhagen
  • Toelen & Partners
  • Vogels Avontuurlijk spelen

Webshop kledinglijn V.V. Irene

Sport2000 Brabant Sport 1

 

Agenda (onder voorbehoud van wijzigingen)

Toernooien, beker- en oefenwedstrijden

V.V. Irene op Twitter

Algemeen bestuur

Algemeen Voorzitter:

Marc Habraken

Secretaris:

Jurian Schellekens 

Penningmeester:

Cissy Jansen

Voorzitter Technische commissie:

 Marc Habraken

Voorzitter Jeugdcommissie:

 Steven Gevers

Voorzitter Kantinecommissie:

  Koen van Esch

Activiteitencommissie:

Bram Verhagen

Voorzitter sponsorcommissie: 

Lorenz Beekmans

________________________________________________________________

Technische Commissie

Voorzitter:

 Marc Habraken

Wedstrijdsecretaris:

 Toon op 't Hoog

Hoofdcoach:

 Michael van de Wal

________________________________________________________________

Jeugdcommissie

Jeugdvoorzitter:

Steven Gevers

Jeugdsecretaris:

 Hans Mornout

Wedstrijdsecretaris jeugd:

Marc Habraken

 

Coördinator JO13, MO15, JO15, JO17, JO19:

Tonny Pennings

Coördinator Kanjers, JO9, JO10, JO11:

 Magret van Oorschot

Lid jeugdcommissie:

Patrick van Hal

Tonnie Pennings

 

Technisch jeugdcoördinator

Steven Gevers

 

Coördinator PR en Communicatie:

Tonnie van der Steen

________________________________________________________________

Sponsorcommissie

Voorzitter: 

Commissieleden:

Lorenz Beekmans
Robert van den Berg
Paul Geerts 

________________________________________________________________

Kantinecommissie

Voorzitter: Koen van Esch

Commissieleden:
Linda Oerlemans

________________________________________________________________

Activiteitencommissie

Voorzitter: Bram Verhagen

Commissieleden:
Jur Lavrijssen
Robert van den Berg
Martijn van Nieuwburg
Jasper Kokx
John van der Schoot

________________________________________________________________

Onderhoudscommissie

Henk van Nistelrooij
Johan van Breugel
Cees van Kempen
Cor van der Heijden
Jan den Otter
Henk Kemps
Jeanne op 't Hoog
Albert van Boven
Toon op 't Hoog
Theo van Kuringen

 

Hoofdsponsors

  • Vogels
  • Vogels Avontuurlijk spelen
  • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
  • Sport2000
  • Tankstation Schellekens
  • Geerts adviesbureau
  • Assurantiekantoor Klomp

Vacatures

Voor het aanmelden van bestuurs-,commissie- trainer- of leidersfunctie kunt u zich melden bij:

Marc Habraken

06-54941799  m.habraken@vvirene.nl

Koen van Esch

06-15355379  k.vanesch@vvirene.nl

 

Programma senioren

Competitie-indeling Seizoen 2020-2021:

www.voetbal.nl

 

 

Programma jeugd

Competitie-indeling Seizoen 2020-2021:

www.voetbal.nl

 

V.V. Irene op Facebook

Inschrijven Nieuwsbrief