Wedstrijdwijzigingen en afgelastingen

31 maart 2020

KNVB: 

Competities amateurvoetbal

worden NIET meer hervat! 

Indeling en trainingsschema

Indeling jeugdteams
Update 08-09-2019 (NIEUW)

Indeling senioren
Update 15-07-2019 (NIEUW)

Trainers / leiders en Trainingsschema

Update 08-09-2019 (NIEUW)

V.V. Irene 1, 5e Klasse E:
Update 06-08-2019

 

Sponsors / Adverteerders

  • De Wit
  • Coen van Buuren
  • SB Trans
  • Lambertje
  • van Dongen IT
  • Stukbouw
  • Caravanstalling
  • Gaakeer 1
  • Vogels Avontuurlijk spelen
  • Bartje pomp
  • Robert Verhagen
  • Kloosterzicht
  • Toelen & Partners
  • Geerts Adviesgroep 1
  • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
  • De Schuif
  • Mari Verhagen
  • Schutsboom
  • Michiel de Bakker
  • De Doolhof

Kledinglijn V.V. Irene

Gemonde kleurt rood en wit. Fantastisch om te zien dat de kledinglijn van V.V. Irene zo goed ontvangen wordt. Ook bestellen? Klik hier voor het bestelformulier en hier voor de specifieke wasvoorschriften (bestelling, bij Hans Mornout, graag contant betalen).

 

Agenda (onder voorbehoud van wijzigingen)

Koningsdag 6 tegen 6 voetbaltoernooi 2020

Maandag 27 april 2020

AFGELAST !!!

Sportpark v.v. Irene

Jaarmarkt 2020

Maandag 1 juni 2020

AFGELAST !!!

Gemonde centrum

Jeugdkamp 2020

Vrijdag 3 juli 2020

Zaterdag 4 juli 2020

Zondag 5 juli 2020

Ferme de Jean Heeze

Toernooien, beker- en oefenwedstrijden

V.V. Irene op Twitter

Algemeen bestuur

Algemeen Voorzitter:

Marc Habraken

Secretaris:

Jurrian Schellekens 

Penningmeester:

Cissy Jansen

Voorzitter Technische commissie:

 Marc Habraken

Voorzitter Jeugdcommissie:

 Steven Gevers

Voorzitter Kantinecommissie:

  Koen van Esch

Activiteitencommissie:

Bram Verhagen

Voorzitter sponsorcommissie: 

Lorenz Beekmans

________________________________________________________________

Technische Commissie

Voorzitter:

 Marc Habraken

Wedstrijdsecretaris:

 Toon op 't Hoog

Hoofdcoach:

 Michael van de Wal

________________________________________________________________

Jeugdcommissie

Jeugdvoorzitter:

Steven Gevers

Jeugdsecretaris:

 Hans Mornout

Wedstrijdsecretaris jeugd:

Marc Habraken

 

Coördinator JO13, MO15, JO15, JO17, JO19:

Tonny Pennings

Coördinator Kanjers, JO9, JO10, JO11:

 Magret van Oorschot

Lid jeugdcommissie:

Patrick van Hal

Tonnie Pennings

 

Technisch jeugdcoördinator

Steven Gevers

 

Coördinator PR en Communicatie:

Tonnie van der Steen

________________________________________________________________

Sponsorcommissie

Voorzitter: 

Commissieleden:

Lorenz Beekmans
Robert van den Berg
Paul Geerts 

________________________________________________________________

Kantinecommissie

Voorzitter: Koen van Esch

Commissieleden:
Linda Oerlemans

________________________________________________________________

Activiteitencommissie

Voorzitter: Bram Verhagen

Commissieleden:
Jur Lavrijssen
Robert van den Berg
Martijn van Nieuwburg
Jasper Kokx
John van der Schoot

________________________________________________________________

Onderhoudscommissie

Henk van Nistelrooij
Johan van Breugel
Cees van Kempen
Cor van der Heijden
Jan den Otter
Henk Kemps
Jeanne op 't Hoog
Albert van Boven
Toon op 't Hoog
Theo van Kuringen

 

Hoofdsponsors

  • Assurantiekantoor Klomp
  • Vogels
  • Vogels Avontuurlijk spelen
  • Geerts adviesbureau
  • Tankstation Schellekens
  • 123Floorrent
  • Bouwbedrijf Jeroen Schuurmans
  • De Wit Schijndel

Vacatures

Voor het aanmelden van bestuurs-,commissie- trainer- of leidersfunctie kunt u zich melden bij:

Marc Habraken

06-54941799  m.habraken@vvirene.nl

Koen van Esch

06-15355379  k.vanesch@vvirene.nl

 

DE WIT SCHIJNDEL

Programma senioren

Competitie-indeling Seizoen 2019-2020:

www.voetbal.nl

 

 

Programma jeugd

Competitie-indeling Seizoen 2019-2020:

www.voetbal.nl

 

V.V. Irene op Facebook

Inschrijven Nieuwsbrief